کمک وردپرس

وردپرس هسته اصلی اینترنت

سلامی دوباره خدمت کاربران عزیز مکانیک وردپرس ؛

من عاشق وردپرس و کار با ان هستم؛ به این ترتیب، هر زمان که هر کس در مورد “هسته” وردپرس صحبت می کند، ذهن من همیشه به سمت فیلم پیشتازان فضا می رود.

وردپرس هسته اصلی اینترنت

من این نمایش را دوست داشتم. من می دانم بخشی از این عشق به دلیل ایده آلیستی است که توسط خالق Gene Roddenberry نشان داده شده است. این نمایش زندگی آینده ای را نشان می دهد که بیماری  در آن محدود شده است، غذا به شدت تکرار شده و فناوری بینهایت پیشرفت داشته است.

وردپرس هسته اصلی اینترنت

احترام به هسته وردپرس

وردپرس، یک بسته نرم افزاری رایگان است که می تواند یک وب سایت کسب و کار کوچک و بزرگ را در عرض چند ساعت به دنیای وب به بهترین شکل معرفی و مدیریت  کند.

یک ابزار که به سرعت می تواند یک شرکت را به دنیای بازاریابی اینترنتی هدایت کند. خوب، پس جای تعجب نیست که من وردپرس را خیلی دوست دارم.

وردپرس هسته اصلی اینترنت

شش دلیل  که چرا پیشتازان فضا یاد آور وردپرس است

ژن رودنبری (خالق فیلم پیشتازان فضا) و مت مولنگ (خالق وردپرس)

هر دو مرد ایده آل من هستند و هر دو قلب من را در یک نقطه در زندگی من تحت تاثیر قراار داده اند. هر دو چیزی جادویی ایجاد کرده اند.

فدراسیون بین المللی سیارات و انجمن جهانی وردپرس

فدراسیون بین المللی سیارات انجمن جهانی وردپرس ما است. این جامعه یویای مردم، از همه ی جنبه های زندگی است که همراه با یک مجموعه ی مشترک ارزش ها و یک هدف منحصر به فرد از اکتشاف می آیند.

بیشتر بخوانید :  محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوای (CMS) وب سایت

Warp Core و هسته وردپرس

نقص هسته به این معنی است که زندگی، همانطور که می دانیم، به پایان می رسد. هر دو هسته تمایل دارند ما را به سرزمین های جدیدی از فرصت ها هدایت کنند.

شرکت Starship Enterprise و WordPress Freelancers

تکنولوژی هوشمندانه، خودکفا و قادر به تولید چیزهای بزرگ است.

پل و پنل مدیریت وردپرس

هر دو اکوسیستم و مرکز همه فعالیت ها هستند. پل ستارگان با ایستگاه هایی پر از توانایی های شگفت انگیز برای کنترل ویژگی ها و توابع کشتی، و دفاع از آن از موجودات ناشناخته پر شده است. من کمی افزونه های وردپرس را به یاد می آورم.

Borg و Hackers

هر دو هجوم آورنده هستند. هواپیماهای بدون سرنشین بورگ بی سر و صدا و دزدکی حرکت کردن را خوب بلد بودند. بورگ نسخه ۸۰ ساله آفات سایبری است. امروزه آفات سایبری یا نرم افزارهای مخرب ما، بی سر و صدا وب سایت های وردپرس قدیمی و غیرقابل پیش بینی را از بین می برند.

مرز جدید

بازگشت به سال ۱۹۸۷ و گوش دادن به این کلمات کاپیتان ژان لوک پیکارد:

فضا: مرز نهایی. ماموریت خود را ادامه دهید: برای کشف دنیای جدید عجیب و غریب، به دنبال زندگی جدید و تمدن های جدید بروید تا جایی که هیچکس پیش از آن نتوانسته است.

و اکنون نسخه وردپرسی حرف های کاپیتان:

وردپرس : مرز تکنولوژی. ماموریت خود را ادامه دهید: برای کشف کسب و کار آنلاین موفق، برای پیدا کردن چشم انداز جدید و فروش جدید، جسورانه ادامه دهید و به جایی بروید که هیچ بازاریاب سنتی قبل از آن نرفته است.

بیشتر بخوانید :  حذف باکس خوش آمدگویی از پیشخوان وردپرس

من یک ایده آلیست هستم و به یک جامعه پر از صلح و تکنولوژی فکر میکنم. من فکر می کنم به همین دلیل است که من با جامعه وردپرس و هدف مشترک تغییر جهان با تکنولوژی درگیر شدم.

با تشکر از Gene Roddenberry و Matt Mullenweg، شما تخیلات خود را کشف کرده اید و به ما الهام بخشیدید تا کارهای عالی انجام دهیم.

امیدوارم شما دوستداران وردپرس، با آموزش درست و پیدا کردن مهارت در استفاده از وردپرس، بتوانید به تخیلات خود در دنیای وب جامه ی عمل بپوشانید.

موفق باشید…

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید
نظرات و دیدگاه ها
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد