کمک وردپرس

اهمیت امنیت وردپرس

بروز رسانی شده در 31 تیرماه 1396
  • (5)
Overall
5
Sending
امتیاز کاربران
0 (0 نظر)

سلام خدمت شما همراهان مکانیک وردپرس ؛

آیا برای ورود های ( Login ) غیر مجاز وردپرس چاره ایی اندیشیده اید؟
آیا برای تمامی ورود های سایت وردپرسی خود، سیستم اطلاع رسانی تنظیم کرده اید؟

اهمیت امنیت وردپرس

اهمیت افزایش امنیت وردپرس

امنیت وردپرس و نحوه ی ایجاد آن در وبسایت وردپرسی و اطمینان از برقراری آن، یکی از اصلی ترین موضوعات کاربران وردپرس میباشد. نکته ایی که با بی دقتی در آن متحمل آسیب های جدی خواهید شد. ازینرو شما باید با پیگیری تاکتیکها و علوم مربوط به افزایش امنیت وردپرس، در جهت ارتقای آن بکوشید. شما میتوانید با پیگیری مقالات تیم مکانیک وردپرس به بالاترین میزان دانش در افزایش امنیت وردپرس برسید و به یک مکانیک وردپرس تبدیل شوید.

اشتباه بزرگ در امنیت وردپرس

بسیاری از وردپرسی های عزیز به این فکر میکنند که کسب و کار اینترنتی ما یک کسب و کار آنلاین کوچک است و چه دلیلی دارد مورد هجوم هکر ها قرار گیرد؟؟؟وبسایتی که دارای یک کسب و کار اینترنتی معمول میباشد هدف هکر ها برای حمله قرار نمیگیرد؟؟؟اما بزرگترین اشتباه در همین جا صورت میگیرد. با پیشرفت چشمگیر تکنولوژی، هکر ها نیز برای دستیابی به اهداف خود از روش ها و تاکتیک های بینظیر و عالی علیه امنیت وردپرس استفاده میکنند.

هکر ها برای حمله و تخریب هدف خود، به تعریف و برنامه نویسی یک سیستم پیشرفته میپردازند که این سیستم حساس به دیتاها و اطلاعات خاص میباشد(مانند کدهای اسکریپت). بنابراین ممکن است سیستم شما بدون تحت هدف قرار گرفتن هکری خاص، آلوده به ویروس یا تروجان شده و تمامی اطلاعات و دیتاهای ارزشمند وبسایت وردپرسی شمارا به سرقت برده و تخریب کند. آسیبی جدی و خسارتی سنگین که برگشت پذیر نیست. بنابراین با دانستن این نکته بیش از پیش، اهمیت امنیت وردپرس را درک کرده و با بکار بستن اصول امنیت وردپرس و راه های افزایش امنیت وردپرس، به افزایش ایمنی وبسایت وردپرسی خود کمک خواهید کرد.

اهمیت امنیت وردپرس

اشتباه در مدیریت وردپرس

مطابق با تجربه های شما کاربران وردپرسی عزیز و گفته های طراحان و توسعه دهنده گان وب، رایگان بودن دانلود وردپرس ( محبوبترین سیستم مدیریت محتوا ) و نصب آسان و راحت در کار با وردپرس، از ممهترین ویژگی های این سیستم مدیریت محتواست. اما باید شما مکانیک وردپرسی های عزیز به این نکته ی مهم توجه داشته باشید که درست است کار با وردپرس آسان است، اما مدیریت وردپرس مشکل و نیازمند تجربه و دانش بالایی است.

داشتن مهارتهای بالایی در افزایش امنیت وردپرس، افزایش سرعت وردپرس، افزایش سئو وردپرس، نحوه استفاده از افزونه وردپرس و … نیازمند تجربه و مطالعات زیادی در این حوضه است. بنابراین شما کاربران گرامی که از دوستداران وردپرس هستید ویا دارای یک وبسایت وردپرسی میباشید، باید تکنیک و دانسته های خود را در زمینه افزایش امنیت وردپرس بالا برده و اهمیت این موضوع را هر چه بهتر درک کنید.

افزایش امنیت وردپرس

شما علاقه مندان میتوانید با پییگری مقالات تیم مکانیک وردپرس و مطالعه ی آموزش های این تیم در حوضه ی افزایش امنیت وردپرس، از امنیت وبسایت وردپرسی خود اطمینان حاصل کنید و خود در این زمینه به یک متخصص و یک مکانیک وردپرس تبدیل شوید.

۸ مقاله برتر افزایش امنیت وردپرس

افزایش امنیت وردپرس

مهم ترین موارد امنیت در وردپرس

معرفی افزونه قدرتمند امنیتی وردپرس All In One WP Security

چهار روش افزایش امنیت ورود در وردپرس

افزایش امنیت وردپرس با htaccess

افزایش امنیت فروشگاه وردپرسی (ووکامرس)

محدودیت در ورود به پیشخوان وردپرس

افزایش امنیت فایل wp-config در وردپرس

شما میتوانید با رعایت قواعد و اصول افزایش امنیت وردپرس رقابت همیشگی میان هک و امنیت را برنده شده و یک وبسایت موفق داشته باشید.

شما باید پاسخ پرسش هایی چون:

  • آیا افزونه های افزایش امنیت وردپرس برای وبسایت کافی هستند؟
  • کدام افزونه مناسب وبسایت من جهت افزایش امنیت وردپرس میباشد؟
  • کدام هاست مناسب میزبانی وبسایت من است؟

را بیابید وبه فکر افزایش امنیت وبسایت وردپرسی خود باشید.

پاسخ سوال های خود را با مطالعه و پیگیری آموزش های تیم مکانیک وردپرس چه در زمینه افزایش امنیت وردپرس و چه در زمینه دیگر مانند:
افزایش سرعت وردپرس
افزایش سئو وردپرس
اشتباهات رایج در وردپرس که سئو را به خطر می اندازد
بگیرید و با افزایش سطح توانایی خود در همه ی حوضه های وردپرس، خود به یک مکانیک وردپرس تبدیل شوید .

موفق باشید .

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید
نظرات و دیدگاه ها
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است