کمک وردپرس

بهینه سازی کلمات کلیدی در وردپرس

  • (5)
Overall
5
Sending
امتیاز کاربران
5 (1 نظر)

در مقاله امروز در مورد بهینه سازی کلمات کلیدی در وردپرس و مزایا و معایب آن با شما در خدمت شما هستیم لطفا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

بهینه سازی کلمات کلیدی و  کلمات کلیدی وردپرس باعث هدف قرار گرفتن وبسایت شما از طرف موتورهای جستجو می گردد.

یک گام بسیار مهم و با ارزش در معرفی و بازاریابی اولیه وبسایت به موتور های جستجو می باشد.

در ادامه میتوانید مقاله رقابت کلمات کلیدی در وردپرس را مطالعه کنید .بهینه سازی کلمات کلیدی در وردپرس

بهینه سازی کلمات کلیدی در وردپرس

اگر شما در انتخاب کلمات کلیدی وردپرس مورد نظر دچار اشتباه شوید همه زحمات و تلاش های شما بی حاصل خواهد بود و هیچ نتیجه مثبتی به همراه ندارد. پس انتخاب درست کلمات کلیدی به ادامه حیات بهینه سازی وبسایت شما می انجامد.

مزایای بهینه سازی کلمات کلیدی

بهینه سازی کلمات کلیدی به عنوان یکی از سخت ترین وظایف در بازاریابی توسط موتورهای جستجو به شمار می آید ، به دلیل سختی اینکار وبمستران و مدیران سایت ها و وبلاگ ها به اندازه کافی برای بهینه سازی کلمات کلیدی وقت صرف نمی کنند.این امر خیلی توجه آور است چرا که بهینه سازی کلمات کلیدی یکی از مهمترین قسمت های بهینه سازی وبسایت وردپرسی می باشد ، اگر شما از کلمات کلیدی استفاده نکنید مشتریان چگونه وب سایت شما را پیدا کنند؟در واقع یعنی وب سایت بدون کلمات کلیدی یعنی بدون ترافیک، بدون فروش، و بدون درآمد خواهد بود.

اما چطور بهترین کلمات کلیدی را پیدا کنیم؟

منتقل کردن ترافیک مناسب به سمت وبسایت شما : برای جذب ترافیک مورد نظر به سمت وبسایت خود باید به دنبال بهینه سازی کلماتی باشید که مخاطبان شما در موتور های جستجو به دنبال آن می گردند.

اندازه گرفتن میزان ترافیک : بررسی محبوبیت کلمات کلیدی به شما کمک می کند که به اندازه یک بازار آنلاین کلمات کلیدی خود را بهتر انتخاب کنید.

ارسال محتوای تاثیر گذار : شما می توانید با بهینه سازی کلمات کلیدی محتوای وب سایت خود ،با مشتریان مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید.

درک رفتار کاربر: با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی که مشتریان شما استفاده کرده اند، شما یک ایده از نیازهای خود و نحوه خدمات آن نیاز دریافت می کنید.

بهینه سازی کلمه کلیدی در SEO

هنگامی که زمان بهینه سازی وبسایت وردپرسی فرا می رسد،چه چیزی بیشتر، از بهینه سازی کلمات کلیدی قابل لمس از هر جنبه ای در بازاریابی موتورهای جستجو برای شما مهم می باشد!

عنوان Title : کلمات کلیدی مورد نظر شما باید شامل تگ عنوان باشد. این قسمت مهم ترین بخش مطالب در وب سایت شما است.

لینک ها : بهینه سازی کلمات کلیدی باید در ساخت لینک یکپارچه شده باشد و لینک های داخلی ، لینک های ورودی ، لینک های وبسایت شما همه باید با کلمات کلیدی قوی تشکیل شوند.

فن تولید محتوا :

اگر شما می خواهید به رنک و رتبه خوب در موتور های جستجو دست پیدا کنید ، باید از کلمات کلیدی مورد نظر خود در محتوای صفحات برای بهینه سازی وبسایت استفاده کنید ، ترکیبی از کلمات کلیدی وردپرس مورد نظر و مطالب وبسایت ایده آل می باشد.

بهینه سازی تصاویر :

برای بهینه سازی کلمات کلیدی وبسایت وردپرسی در عکسها باید کلمات کلیدی مورد نظر در تگ های alt و title و نام فایل شما استفاده شود.

بهینه سازی URL :

مطمئن شوید که کلمات کلیدی برای SEO در آدرس بار شما وجود داشته باشد برای مثال نام این مقاله بهینه سازی کلمات کلیدی می باشد پس لینک به صورت زیر می باشد.

ساختار وب سایت :

همیشه  بهینه سازی کلمات کلیدی در نوع ساختار و سازماندهی محتوای سایت شما حیاتیمی باشد ، نه تنها شما نیاز به انتخاب کلمات کلیدی مناسب ندارید ، بلکه شما به گروهی از آنها نیاز دارید که به نوع طراحی صفحات مربوطه در وب سایت خود بستگی دارد.

 چه چیزی در بهینه سازی کلمات کلیدی تاثیرگذار است

زمانی که شما به دنبال تعیین کلمات کلیدی برای تلاش های بهینه سازی خود می گردید ، مواردی وجود دارد که باید آنها را مورد ارزیابی قرار دهید.محبوب ترین کلمه کلیدی که بیشتر توسط مردم مورد جستجو قرار می گیرد ترافیک بیشتر را به سمت وب سایت شما هدایت می کند و باعث می شود تا شما رنک خوبی در جستجوها بدست آورید.

بهینه سازی کلمات کلیدی که هیچگونه رقابتی در خود ندارد ، این ممکن است با منطق انتخاب کلمات کلیدی که به عنوانی در درجه کمتری از محبوبیت می باشند تضاد داشته باشد ، اما برای یک وب سایت جدید،بیشتر این بهترین روش است ، رقابت با وبسایت ها دارای اعتبار و سابقه بسیار سخت می باشد .

بنابراین سایت هایی که جوان هستند به طور معمول موفقیت های بیشتری در بهینه سازی کلمات کلیدی موفق ترند.

برای انتخاب کلمات کلیدی این مهم است که بر اساس خدمات خود کلمات را بهینه سازی کنید. اگر کلمات کلیدی شما به آنچه شما در وب سایت خود ارائه می دهید مربوط نیست، ترافیک از موتورهای جستجو برای تغذیه مناسب ترافیکی وب سایت وردپرسی نخواهید داشت. بنابراین، جستجوگرها قادر به تکمیل فرآیند “چرخه جستجو و پاداش” نخواهند بود .

برای کلمات کلیدی ارزش بگذارید ، برای تعیین ارزش کلمات کلیدی ، شما نیاز به شناسایی هدف مخاطبان و جستجوگران دارید. آنها در کدام مرحله جستجو هستند؟ آیا آنها در حال مشاهده مطالب وبسایت شما می باشند؟ آیا آنها آماده برای خرید هستند؟ و یا آنها به دنبال راه حل و یا دنبال اطلاعات می باشند؟

نکته : بهینه سازی کلمات کلیدی پروسه ای نیست که آن را به انجام برسانید و بعد از مدتی آن را رها کنید ، به طور مداوم تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی مورد نظر و گسترش پایگاه داده خود با کلمات کلیدی مناسب منجر به دریافت ترافیک بیشتر سایت و فروش بیشتر محصولات شما می شود.

موفق و سربلند باشید.

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید
نظرات و دیدگاه ها
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است